Jak nauczyć się płynnie mówić po angielsku?

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy chcesz nauczyć się płynnie mówić po angielsku, ale nie wiesz, jak się uczyć by osiągnąć taką biegłość w mowie? Pozwól, że udzielimy Ci kilka ważnych wskazówek, które zwrócą Twoją uwagę na bardzo ważne rzeczy, które pozwolą Ci osiągnąć taką biegłość, jakiej pragniesz:

  1. Pamiętaj, że płynna mowa nie zależy od mówienia. Mówiąc możesz co najwyżej ćwiczyć wymowę, ale to nie jest równoznaczne z mówieniem. Papuga może mieć dobrą wymowę, ale nie mówi, bo nie jest świadoma tego. Za mówienie odpowiada coś zupełnie innego.
  2. Mowa zależy od tego czy masz uczucia dla słów, które wypowiadasz. By uczyć się mówić, musisz zdobywać uczucia, które Twój umysł następnie przełoży na słowa, które wypowiesz.
  3. Podczas nauki mówienia, bardzo ważna jest świadomość słuchu. To jest zdolność do słyszenia. Niestety, ale zbyt częste powtórki tego samego działają zupełnie odwrotnie. Umysł się przyzwyczaja do tego, że zrozumie/usłyszy w pełni dopiero za kilku czy kilkunastym powtórzeniem.
  4. Poprzez nieustanne powtórki, obniżamy naszą koncentrację słuchu, co daje zupełnie odwrotny efekt. Nie słyszymy, co utrudnia lub nawet uniemożliwia zdobywanie uczuć dla słów, stajemy się dosłownie głusi, niezdolni do pogłębiania odczuwania języka, a przez to i nauka mówienia staje się bardzo utrudniona.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego metodą 5S i przekonaj się, co to znaczy odczuwać język i jak uczyć się płynnie mówić w języku angielskim. Spytaj też naszych konsultantów o szczegóły metody 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *