Jak nauczyć się angielskiego w domu?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz nauczyć się angielskiego w domu? Chcesz wiedzieć, jak najlepiej uczyć się języka samemu w domu, jaką metodą? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. Po pierwsze musisz zrozumieć, że nie wszystko co nazywa się nauką języka, nią jest. Nauka języka zawsze polega na zdobywaniu uczuć i łączeniu uczuć ze słowami.
  2. Metoda, gdy uczysz się język tylko tłumaczyć np. home=dom, to sposób nauki tłumaczenia języka, który niewiele ma wspólnego z prawdziwą nauką języka, sposobem w jaki uczy się języka angielskiego Anglik.
  3. Wykorzystaj na początek przedmioty, które znajdują się w domu. Na przykład wejdź do kuchni i obejrzy sobie dokładniej kilka rzeczy, które tam znajdziesz. Następnie odnajdź nazwy tych rzeczy w słowniku i zapisz je po angielsku (bez tłumaczenia). Na koniec patrząc na zapisane słówka, przypomnij sobie te szczegóły.
  4. Rób podobnie, gdy czytasz teksty po angielsku. Zaznaczaj w nich słowa dobrze znane i czytając zdanie, zatrzymaj się na oznaczonym słowie i przywołaj wspomnienia tejże rzeczy np. table – przypomnij sobie stół, który ostatnio widziałeś, jak wyglądał, z jakiego materiału był wykonany, co na nim stało, ile krzeseł wokół stołu było itd.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się jak łatwo możesz uczyć się angielskiego w domu za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o to, jak uczyć się z kursu angielskiego Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *