Jak nauczyć się angielskiego samemu?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz samemu nauczyć się angielskiego? Nie wiesz od czego zależy sukces lub porażka w samodzielnej nauce? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Chcesz nauczyć się języka angielskiego czy tłumaczenia języka angielskiego – bo to nie to samo? Anglik uczy się języka, większość osób uczy się tłumaczenia języka.
  2. Nauka języka polega na tym, że do słów dodajesz uczucia np. gdy wiesz, że horse to koń, to przypominasz sobie ostatnie wspomnienia dotyczące konia, wszystko co potrafisz za pomocą wszystkich zmysłów. Nauka tłumaczenia języka polega już tylko na zapamiętywaniu tłumaczeń do słów tj. horse= koń.
  3. Ucz się w podobny sposób czytać proste teksty, przywołując w tym czasie uczucia dla słówek, które już znasz i rozumiesz. Nigdy nie kończ na tłumaczeniu w myślach, gdyż nie jest to nauka języka, a nauka tłumaczenia języka.
  4. W podobny sposób ucz się z nagrań audio. Słuchaj i w każdym zdaniu postaraj się przywołać choć jedno wspomnienie, gdy usłyszysz znane Ci słówko. Stopniowo będziesz w stanie rozumieć każde słowo za pomocą uczuć.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się jak samemu można uczyć się języka za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o to jak uczyć się języka Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *