Jak nauczyć się angielskiego komunikatywnie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się angielskiego komunikatywnie? Chcesz szybko opanować angielski w mowie, ale nie wiesz od czego to zależy? Przeczytaj te kilka ważnych uwag, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. Nie mową, ale słuchaniem nauczysz się mówić. Jednak musisz nauczyć się słuchać w odmienny sposób, naturalny, który pozwoli Ci odczuwać język angielski, a nie w myślach tłumaczyć. Jeśli słuchasz angielski, a w myślach tłumaczysz, to taki sposób nie pomoże Ci lepiej opanować angielski w mowie.
  2. Ucz się słuchać we właściwy sposób. Ten właściwy sposób polega na przywoływaniu wspomnień, gdy słyszysz znane Ci słowa. Możesz wspominać za pomocą wszystkich zmysłów np. słówko milk, które usłyszysz wspomnij wtedy smak mleka, zapach, to jaka butelka lub karton był w dotyku itd. Gdy połączysz uczucia ze słówkami, bardzo łatwo będzie Ci je użyć w mowie, a Twój zamiar – angielski w stopniu komunikatywnym – będzie bliższy realizacji.
  3. Ucz się słówek we właściwy sposób. Ucz się odczuwać słówka, zamiast je tylko tłumaczyć w myślach. To pozwoli Ci uczyć się języka na żywo, ponieważ będziesz skupiał się na tych słowach, które odczuwasz i znasz, a pomijał te dla których nie masz uczuć i nie rozumiesz.
  4. Nauka odczuwania słów w tekście przypomina sposób jakbyś nie tyle czytał, co oglądał obraz. Patrz na tekst i na poszczególne słowa, a w myślach przywołuj wspomnienia dla pojedynczych słówek i całych zdań. To pozwoli Ci gromadzić uczucia dla słów, a później łatwiej wypowiadać słowa.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zobacz jak nauka odczuwania języka przybliży Cię do angielskiego w stopniu komunikatywnym. Spytaj też naszych konsultantów, jak uczyć się mówić we właściwy sposób.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *