Jak lepiej rozumieć angielski ze słuchu?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz lepiej rozumieć angielski ze słuchu, ale nie wiesz z czego w ogóle wynika rozumienie ze słuchu? Przeczytaj te kilka wskazówek, by znacznie poprawić rozumienie języka ze słuchu i zrozumieć od czego to zależy:

  1. By rozumieć angielski ze słuchu, musisz uczyć zupełnie inaczej nowe słówka, zarówno z teksów, jak i nagrań.
  2. W pierwszej kolejności ucz się nowych słówek w taki sposób, jakbyś oglądał obrazy, a nie tłumaczył słowa. Gdy widzisz słówko: dog, przypomnij sobie psa, którego ostatnio widziałeś. Nie twórz go w swojej wyobraźni, ale postaraj się przypomnieć sobie ostatniego psa.
  3. Postępując w taki sposób, Twoja uwaga zawsze będzie skupiona na tym, co rozumiesz, ponieważ Twój umysł będzie pomijał słowa do których nie masz uczuć/wspomnień, co automatycznie pozwoli Ci lepiej rozumieć zarówno teksty, jak i ze słuchu.
  4. Sposób nauki, gdy jedynie tłumaczysz słówka bardzo utrudnia rozumienie ze słuchu, ponieważ przyzwyczajasz swój umysł do wyszukiwania słówek, których nie rozumiesz, gdyż każde nowe słówko jest na początku niezrozumiałe. W efekcie utrwala się i daje bardzo złe wyniki, gdy chodzi o rozumienie ze słuchu, ponieważ Twój umysł nieustanie wyszukuje nowe, niezrozumiałe słówka.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego metodą 5S i zobacz jak możesz skutecznie uczyć się odczuwać angielski o rozumieć ze słuchu, bez wysiłku. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby na lepsze rozumienie ze słuchu.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *