Jak łatwo przypomnieć sobie angielski?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz szybko przypomnieć sobie angielski? Nie chcesz miesiącami ślęczeć na powtórkach lub na nauce języka angielskiego od nowa? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. To czy będziesz w stanie sobie coś szybko przypomnieć zależy od tego, jakiej pamięci używałeś do nauki języka: krótkotrwałej czy długotrwałej.
  2. Jeśli używałeś pamięci krótkotrwałej, która stymulowana jest za pomocą szeregu powtórek, to większość z tak zapamiętanych słów ulotniła się z Twojej pamięci bezpowrotnie. Twój umysł zapomina dane słowo, gdy w odpowiednim czasie nie będzie powtórki.
  3. Jednak, jeśli uczyłeś się języka używając pamięci długotrwałej, która stymulowana jest, gdy angażujesz uczucia, to wystarczy np. oglądać filmy i skupić się na detalach na filmie, a mniej na słowach. To pozwoli Ci odświeżyć język i uzyskać nowe uczucia dla słów, które gorzej pamiętasz.
  4. Pamiętaj, by uczyć się języka już wyłącznie używając pamięci długotrwałej, która stymulowana jest, gdy angażujesz uczucia. To pozwoli Ci pamiętać znacznie dłużej i nie będziesz bezpowrotnie czegoś zapominać, gdy przestaniesz powtarzać.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka w naturalny sposób, za pomocą uczuć. Pamiętaj dłużej bez powtarzania. Spytaj naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *