Jak dobrze uczyć się angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się języka angielskiego, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Pozwól, że zanim się zabierzesz do nauki języka angielskiego, wytłumaczę Ci czym jest nauka, a czym na  pewno nie jest.

  1. Nauka języka angielskiego polega na zdobywaniu uczuć do słówek, czasowników, wyrażeń, gramatyki i łączeniu tego w całość.
  2. Naukę języka angielskiego często myli się z nauką tłumaczenia języka, to jest wtedy, gdy nie zdobywasz uczuć dla języka, a wszystko sobie w myślach tłumaczysz.
  3. Nauka języka angielskiego jest wtedy, gdy przykładowo widząc słówko home, przypominasz sobie ostatni dom, jego szczegóły, lub gdy otworzysz stronę, wyszukasz na hasło: home zdjęcie domu i przyjrzysz się temu zdjęciu, wyszukasz detale tego konkretnego domu na zdjęciu.
  4. Nauka tłumaczenia języka polega na tym, że słówko home tłumaczysz na dom. To wszystko, nic więcej nie robisz. Od tej pory, gdy będziesz czytał, mówił i słuchał – będziesz rozumiał wyłącznie, gdy to sobie przetłumaczysz.
  5. Pobierz tutaj 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S (pdf + nagrania) i zobacz, co to znaczy naprawdę uczyć się języka angielskiego. Możesz też spytać o metodę naszych konsultantów.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *