Jak dobrze rozumieć angielski?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz lepiej rozumieć angielski? Zastanawiasz się od czego zależy rozumienie języka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a wszystko stanie się bardziej zrozumiałe:

  1. Są dwa sposoby rozumienia języka: za pomocą tłumaczenia i za pomocą uczuć. Jeśli odczuwasz ograniczenie w rozumieniu języka angielskiego, to najprawdopodobniej wynika ono z tego, że język sobie tłumaczysz. Do lepszego rozumienia potrzebujesz odczuwać język.
  2. Kolejna ważna rzecz to uwaga na słowach, które rozumiesz. Gdy Twoja większa część uwagi pada na słowa zrozumiałe, to rozumiesz zdecydowanie więcej, niż gdy skupiasz się na słowach, których nie rozumiesz.
  3. By tak się stało, słowa musisz uczyć się odczuwać, a nie tylko tłumaczyć. Np. gdy widzisz słówko apple i wiesz, że to jabłko, teraz przypomnij sobie wszystko co dotyczy jabłka (patrząc na słówko apple).
  4. Gdy słowa będą miały uczucia, będziesz zwracał na nie większą uwagę niż na słowa, których nie znasz i nie rozumiesz, które automatycznie nie mają żadnych uczuć. To pozwoli Ci lepiej rozumieć angielski.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się jak można uczyc się doskonale rozumieć angielski za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *