Jak dobrze nauczyć się angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz dobrze uczyć się angielskiego? Chcesz wiedzieć, co to w ogóle znaczy uczyć się języka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a wszystko stanie się dla Ciebie zrozumiałe:

  1. Po pierwsze musisz wiedzieć, że nie wszystko to, co nazywa się nauką angielskiego, nią jest. Jest bardzo wiele metod, które uczą język tłumaczyć, a nie uczą samego języka. Niestety, ale różnica pomiędzy nauką angielskiego, a nauką tłumaczenia angielskiego jest ogromna, by można było to zignorować.
  2. Nauka tłumaczenia języka, to sztuczna metoda, która polega na tym, że słowa w myślach tłumaczy się np. dog=pies. Gdy chcesz coś powiedzieć, zrozumieć tekst, w myślach korzystasz z tłumaczenia. Oczywiście Anglik w ten sposób nie korzysta z języka. Anglik tłumaczy na język uczuć.
  3. Nauka odczuwania języka to sposób, gdy mając słówko np. dog, wspominasz wszystko, co dotyczy psa np. jego wygląd, sierść w dotyku, szczekanie, sposób poruszania się itd. W taki sposób uczysz się języka angielskiego, gdy słowa z języka łączysz z uczuciami.
  4. W podobny sposób możesz czytać teksty, by dobrze uczyć się angielskiego poprzez łączenie słów z uczuciami. W tekście zaznaczaj sobie słowa, które rozumiesz, a następnie czytając zatrzymuj się na chwilę na tych słówkach, by przypomnieć sobie, co ostatnio widziałeś, co dotyczy tego słowa np. cat – wspomnij ostatniego kota, którego widziałeś.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak można uczyć się języka angielskiego w naturalny sposób. Spytaj też naszych konsultantów o szczegóły nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *