Jak czytać po angielsku?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz wiedzieć, jak czytać po angielsku? Chcesz poznać najlepszy, najszybszy sposób czytania, który jednocześnie dobrze uczy angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Po pierwsze czytanie to nie jest to samo, co wymawianie słów w myślach czy na głos. Gdy chodzi o czytanie, to powinieneś mieć na myśli, jak zrozumieć tekst, który czytasz.
  2. Większość osób uczy się czytać tłumacząc w myślach. Jednak ten sposób jest nienaturalny, a jednocześnie powolny. Dodatkowo, gdy ktoś wymawia słowa na głos, to nie ma czasu by tłumaczyć w myślach, co sprawia, że czyta, ale nie rozumie tego, co czyta.
  3. Istnieje inny sposób nauki czytania i czytania po angielsku. Sposób ten polega na rozumieniu za pomocą uczuć, bez potrzeby tłumaczenia w myślach. By czytać w taki sposób, musisz najpierw łączyć uczucia ze słowami. Gdy masz połączenie słówek z uczuciami, gdy widzisz tekst, twój umysł rozumie słowa właśnie dzięki uczuciom – identycznie rozumie teksty Anglik.
  4. By czytać za pomocą uczuć, przywołuj wspomnienia dla słów, które już rozumiesz. Na przykład, gdy widzisz słówko wall, przypomnij sobie ścianę, którą ostatnio widziałeś. Gdy widzisz słówko apple, przypomnij sobie smak jabłka, które ostatnio jadłeś. Czytając w taki sposób, twój umysł zacznie rozumieć słowa bez tłumaczenia na podświadomym poziomie. Czytaj mniej, ale więcej angażuj wszystkie zmysły, gdy widzisz znane ci słowa.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak można czytać szybko, za pomocą uczuć i na podświadomym poziomie. Spytaj też naszych konsultantów o najlepsze sposoby nauki czytania po angielsku.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *