Jak czytać książki po angielsku?

 

 

 

 

 

 

Chcesz wiedzieć jak czytać książki po angielsku? Przeczytaj  te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a pojmiesz to:

  1. Czytanie nie ma nic wspólnego z tym, jak wymawiać słowa na głos czy w myślach, ale jest rozumiane, jako sposób dzięki któremu rozumiesz teksty. Są dwa sposoby rozumienia tekstów.
  2. Sztuczny sposób, który polega na tłumaczeniu tekstów w myślach i rozumieniu dzięki pomocy języka ojczystego. Choć wydaje się naturalny, to taki nie jest, ponieważ Anglik czyta w zupełnie inny sposób.
  3. Anglik czyta teksty i je rozumie za pomocą uczuć, które zgromadził dla słów. To uczucia przypisane do słów pozwalają mu rozumieć teksty i w taki sposób Anglik czyta książki.
  4. By czytać książki w podobny sposób powinieneś zacząć uczyć się odczuwać teksty. W każdym zdaniu zaznacz jedno, najlepiej znane słowo i gdy spojrzysz na zdanie, i na zaznaczone słowo np. window, przypomnij sobie, jak wyglądało ostatnie okno, które widziałeś.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i naucz się czytać teksty w języku angielskim w naturalny sposób, za pomocą uczuć. Spytaj także naszych konsultantów o sposoby nauki czytania Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *