Ile tygodni potrzeba by opanować angielski?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się ile tygodni potrzeba by opanować angielski? Chcesz nauczyć się, jak najszybciej, ale nie wiesz od czego zależy to, jak szybko można nauczyć się języka? Przeczytaj te kilka wskazówek, które pozwolą Ci to zrozumieć:

  1. Po pierwsze czas potrzebny na naukę języka angielskiego nie jest z góry ustalony. W rzeczywistości nie chodzi o czas, ale Twoją zdolność do rozwoju świadomości i o samą świadomość tego, co Cię otacza.
  2. Czas potrzebny na naukę i świadomość, która skraca ten czas można pokazać na przykładzie nauki jednego słówka. Weźmy takie słówko jak horse (koń). Jeśli chcesz szybko zapamiętać to słówko, to musisz teraz przypomnieć sobie wszystko, co ostatnio widziałeś, a co dotyczyło koni. Umaszczenie, miejsce, gdzie widziałeś konie, ich zachowanie, itd. To jest właśnie świadomość. Im bardziej jesteś świadomy tych rzeczy, tym szybciej opanujesz nowe słówko. To samo dotyczy całego języka.
  3. Dobrze jest, gdy świadomość rozwijasz równocześnie z nauką języka angielskiego. Wtedy czas potrzebny na naukę języka bardzo się skraca, ponieważ na bieżąco zdobywasz nowe uczucia/doświadczenia, które łączysz z nowymi słówkami, czasownikami, wyrażeniami i gramatyką.
  4. Świadomość to jest coś w rodzaju talentu językowego. To właśnie świadomość mają dobrze rozwiniętą poligloci. By opanować kolejny język na przykład angielski, musisz podnieść swoją świadomość o 100% wobec świadomości, którą masz rozwiniętą, gdy rozpoczynasz naukę języka.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się szybko angielskiego poprzez rozwój świadomości. Spytaj także naszych konsultantów o inne sposoby na rozwój świadomości.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *