Ile trwa nauka angielskiego od podstaw?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się, ile trwa nauka angielskiego od podstaw? To nie jest takie proste, by odpowiedzieć na to pytanie, bo w rzeczywistości nie zależy tutaj wcale o czas, ale o coś zupełnie innego, co wydłuża lub skraca szybkość nauki angielskiego. Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, by to dobrze zrozumieć:

  1. Szybkość nauki języka angielskiego nie zależy od czasu, ale przede wszystkim od tego na ile jesteś świadomy tego, co Cię otacza. Im bardziej jesteś świadomy tego, co Cię otacza, tym szybciej uczysz się języka. Im mniej świadomy, im wolniej rozwija się Twoja świadomość, tym uczysz się wolniej, a potrzebny czas na naukę wydłuża się.
  2. Zrozumieć to możesz na prostym przykładzie: weźmy słówko cat (kot). By je zapamiętać, musisz sobie przypomnieć, jak najwięcej szczegółów, którymi opiszesz słówko cat – np. widok kota, jego sierść, sposób w jaki kot chodził, jak jadł, jakiej był wielkości itd. Gdy masz dużo takich wspomnień, to szybko zapamiętasz słówko cat, do którego dodasz te wszystkie zgromadzone uczucia.
  3. Szybkość nauki zatem zależy nie od czasu, ale od tego, jak dużo rzeczy dostrzegasz (od świadomości) naokoło siebie. To wpływa na to, jak szybko się uczysz języka angielskiego.
  4. Jeśli nie rozwijasz tej spostrzegawczości, to w którymś momencie nauka zatrzymuje się w miejscu, a czas potrzebny na opanowanie języka angielskiego wydłuża się w nieskończoność.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak najszybciej opanować język angielski za pomocą uczuć, rozwijając świadomość. Spytaj naszych konsultantów o sposoby przyśpieszające naukę języka angielskiego.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *