Ile miesięcy potrzeba by opanować angielski?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się ile potrzeba miesięcy poświęcić by opanować język angielski? Chcesz opanować język stosunkowo szybko, ale nie wiesz od czego zależy szybka nauka? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, by zrozumieć od czego to wszystko zależy:

  1. Nauka angielskiego nie zależy tak naprawdę od czasu, jaki na naukę poświęcisz, ale od tego, jak rozwinięta jest Twoja świadomość. Im bardziej rozwinięta świadomość, im szybciej ją rozwijasz, tym mniej czasu zajmie Ci nauka.
  2. Wpływ świadomości na naukę języka angielskiego można pokazać na przykładzie nauki jednego słówka np.: handle (klamka). Jeśli chcesz szybko zapamiętać to słówko, to musisz przypomnieć sobie wszystko, co dotyczyło klamek, które ostatnio widziałeś. Z jakiego były one materiału, do czego były przymocowane, czy coś za ich pomocą otwierałeś, jakiej siły użyłeś by otworzyć coś klamką itd. Ta pamięć do tych rzeczy, to jest właśnie świadomość. Im bardziej jest rozwinięta Twoja świadomość, tym więcej masz różnych uczuć/doświadczeń dla słówka handle i tym szybciej je trwale zapamiętasz.
  3. Gdy świadomość przestaje się rozwijać lub nie rozwija się w ogóle, bo uczysz się jedynie tłumaczenia, to po kilku tygodniach z nauką stajesz w miejscu i czas coraz bardziej się wydłuża, ale nie widzisz postępów w nauce.
  4. By temu zaradzić musisz oprócz zwykłej nauki języka, rozwijać także świadomość np. za pomocą różnego rodzaju ćwiczeń na rozwój świadomości. Dzięki temu nauka języka będzie coraz szybsza.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zobacz, jak szybko możesz uczyć się języka rozwijając równocześnie świadomość. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby na rozwój świadomości, które pozwolą Ci uczyć się jeszcze szybciej.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *