Ile lat potrzeba by opanować angielski?

 

 

 

 

 

 

 

Czy zastanawiasz się nad tym, ile lat potrzeba by opanować język angielski? Jednocześnie chcesz go opanować, jak najszybciej, ale nie wiesz od czego to zależy? Przeczyta te kilka ważnych wskazówek, które pozwolą Ci to wszystko zrozumieć:

  1. Szybkość z jaką opanujesz język angielski nie zależy od lat, miesięcy czy tygodni – słowem: nie jest zależna od czasu, ale zależna jest od świadomości, od tego jak masz rozwiniętą świadomość otaczającego Cię świata.
  2. Świadomość to jest to, co dostrzegasz za pomocą wszystkich zmysłów. Świadomość jest tak istotna, ponieważ język przekazuje właśnie uczucia, które gromadzisz za pomocą zmysłów. Im lepiej rozwinięta świadomość, tym szybciej gromadzisz potrzebne uczucia, które łączysz ze słówkami z języka angielskiego.
  3. Jak działa świadomość i jak przyśpiesza naukę angielskiego możemy zademonstrować Ci na przykładzie wybranego słówka. Załóżmy, że chcesz opanować takie słówko jak np.: hands (dłonie). Jeśli złożysz ze sobą dłonie i potrzesz nimi, to zarówno to uczucie pocierania dłoni i dźwięk, jaki usłyszysz w trakcie, gdy to robisz możesz połączyć ze słówkiem hands. Ale to nie wszystko, teraz przypomnij sobie wszystkie uściski dłoni, jakie ostatnio wykonałeś. Przypomnij sobie kolory paznokci u ekspedientek w sklepie – wszystko to pozwoli Ci lepiej zapamiętać słówko hands. Im lepiej rozwinięta świadomość, tym szybciej uczysz się języka angielskiego.
  4. Świadomość możesz rozwijać w trakcie, gdy uczysz się języka, ale także zanim zaczniesz już możesz trenować i rozwijać świadomość, by sama nauka przebiegała bardzo szybko. Są na to różne ćwiczenia, które możesz zacząć wykonywać już teraz by znacznie przyśpieszyć naukę.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka angielskiego szybko za pomocą uczuć, rozwijając świadomość. Spytaj też naszych konsultantów o sposoby na rozwój świadomości, które pozwolą Ci znacznie przyśpieszyć naukę.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *