Gwarancja 100% Satysfakcji

Wiemy, że jesteś tutaj nie po to, by wydawać pieniądze, inwestować czas i nie mieć żadnych efektów, ale jesteś tutaj ponieważ szukasz najlepszego kursu języka angielskiego, jaki został stworzony. Jesteśmy tak pewni tego, że kursy języka angielskiego Metodą 5S są najlepsze na rynku, że dajemy Ci 100% gwarancję tego, albo otrzymasz zwrot pieniędzy za kurs.

Oprócz zwrotu pieniędzy za kurs, gdyby ten nie okazał się Twoim zdaniem najlepszy na rynku, gwarantujemy Ci także to, że:

 • Kurs uczy Ciebie języka angielskiego, czuć język i myśleć w języku angielskim, a nie tłumaczyć w myślach.
 •  Kurs uczy Ciebie właściwych nawyków, które pozwolą Ci uczyć się języka na żywo, ze słuchu, a nie tylko z kursu i książek.
 • Tak długo, jak uczysz się języka Metodą 5S, tak długo będziesz robił postępy, a nie tylko na początku, jak to zazwyczaj bywa, gdy uczysz się języka metodą tłumaczeniową.
 • Gwarantujemy Ci, że to czego się nauczysz zapamiętasz na wiele lat, bez potrzeby powtarzania.
 • Gwarantujemy Ci, że możesz uczyć się własnym tempem, tak często lub rzadko jak chcesz,  a pomiędzy długimi przerwami nie będziesz zapominać tego, czego się nauczyłeś/aś.
 • Gwarantujemy Ci, że nauka nie polega na powtórkach (pamięci krótkotrwałej), ale na angażowaniu uczuć i myśli (pamięci długotrwałej).
 • Gwarantujemy Ci, że Twój czas nauki nie będzie marnotrawiony na powtarzanie, a nieustannie będziesz się uczył dzięki coraz głębszemu odczuwaniu języka angielskiego.
 • Gwarantujemy Ci, że gdy zaczniesz mówić po angielsku, będziesz mówił bez strachu, ponieważ będziesz mówił przekazując uczucia, a nie tłumacząc sobie w myślach.
 • Gwarantujemy Ci, że ucząc się metodą 5S, będziesz kształcił w sobie także właściwy nawyk skupiania się na tym, co rozumiesz, co pozwoli Ci znacznie przyśpieszyć naukę.
 •  Gwarantujemy Ci, że z nagrań możesz uczyć się w samochodzie i innych środkach lokomocji z zachowaniem bardzo wysokiego poziomu koncentracji na nagraniach.
 •  Gwarantujemy Ci, że niezależnie od tego czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, wyniesiesz z kursu korzyść w postaci lepszej znajomości języka angielskiego i ukształtowaniu właściwego nawyku pozwalającego się uczyć na żywo ze słuchu.
 • Gwarantujemy Ci, że jest to najlepszy kurs i najlepsza na rynku metoda nauki języka angielskiego, a naszą gwarancję popieramy możliwością uzyskania pełnego zwrotu kwoty za kurs, jeśli byś uznał, że jest inaczej! Jak również jesteśmy świadomi, że gwarancja zwrotu pieniędzy jest minimalną gwarancją, ponieważ ucząc się ze złego kursu, tracisz pieniądze, czas i możliwości, a przy tym kształtujesz niewłaściwe nawyki, które następnie trzeba korygować.

Jakie są warunki 100% satysfakcji?

 • Z gwarancji zwrotu pełnej kwoty za kurs możesz skorzystać w terminie 60 dni od dnia zakupu kursu.
 • Przed skorzystaniem z gwarancji musisz przejść przynajmniej jedną darmową konsultację (na czacie lub mailowo) z naszymi doradcami, ponieważ nie chcemy byś korzystał z gwarancji, gdy nie rozumiesz czegoś lub uczysz się bazując na metodzie tłumaczeniowej.

Jeśli spełnisz oba powyższe warunki, a mimo to nie będziesz przekonany do tego, że kurs daje wymierne korzyści Tobie, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy zainwestowany w kurs Metodą 5S (bez potrzeby zwracania czy usuwania pobranych materiałów).

Jak skorzystać z konsultacji?

By skorzystać z konsultacji (darmowych porad dotyczącej efektywnej nauki z kursu) możesz to zrobić na dwa sposoby:

 1. Pisząc maila na adres bok@metoda5S.pl z tytułem: „konsultacja” i opisując, co sprawia Ci problem lub czego nie rozumiesz.
 2. Pisząc na żywo na czacie z naszą konsultantką/tem.