Dlaczego angielski jest trudny?

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy zastanawiasz się, dlaczego język angielski wydaje się trudny, kiedy uczy się go dziecko? Przecież, gdy dziecko uczy się języka angielskiego, to nie może być on tak trudny, by dorosły nie mógł się go nauczyć? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie mamy, a zrozumiesz:

  1. Trudna jest metoda nauki tłumaczenia języka angielskiego, a nie sam język angielski. Kiedy będziesz uczyć się języka angielskiego, a nie tłumaczenia języka angielskiego, to nauka stanie się nawet prostsza niż, kiedy uczyłeś się języka ojczystego, jako dziecko.
  2. Tłumaczenie języka, jest wtedy, gdy angielskie słówko: home tłumaczysz na dom. Nauka języka, jest wtedy, gdy widząc słówko home przypominasz sobie na przykład szczegóły ostatniego domu, który widziałeś.
  3. Obie metody pozwalają Ci rozumieć język angielski, ale tylko druga metoda uczy Ciebie języka angielskiego i ta druga metoda jest prosta i naturalna – gdy do słówek angielskich dodajesz wspomnienia i uczucia, a nie wyłącznie tłumaczenie.
  4. Gdy uczysz się języka angielskiego, a do słówek przywołujesz konkretne rzeczy, osoby, zdarzenia, to nauka z czasem staje się coraz szybsza, prostsza, ponieważ zaczynasz dostrzegać więcej rzeczy naokoło siebie, szybciej gromadzisz uczucia potrzebne do nauki nowych słówek. Nauka tłumaczenia języka angielskiego z czasem staje się coraz trudniejsza, ponieważ coraz więcej musisz przetwarzać w umyśle: tłumaczyć, dobierać formy gramtyczne, odmieniać przez czasy itd.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego (pdf + lektorzy mp3) tutaj lub wpisując swój adres email poniżej.  Poproś także o wskazówki naszego konsultanta, jak uczyć się bez trudu języka angielskiego  Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *