Angielski w dwa tygodnie

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz opanować angielski w dwa tygodnie? Nie wesz czy to jest w ogóle możliwe, a jeśli tak, to jak tego dokonać? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które Ci to ułatwią:

  1. Po pierwsze bardzo szybka nauka języka jest możliwa, gdy nie marnujesz czasu na powtarzanie, które nie jest już elementem nauki. Powtarzamy tylko po ty, by nie zapomnieć, a nie dlatego by uczyć się od nowa. Jeśli używasz metody nauki w oparciu o powtórki, to im więcej umiesz, tym wolniej się uczysz.
  2. Istnieje inny sposób nauki nie w oparciu o powtarzanie, ale o rozwój świadomości. Nauka w oparciu o rozwój świadomości nie opiera się na powtórkach, ale na tym, by odnajdywać nowe, unikalne uczucia dla słów, które chcemy zapamiętać.
  3. By uczyć się w szybki sposób w oparciu o uczucia, oprócz zwykłej nauki powinieneś wprowadzić szereg ćwiczeń na rozwój świadomości, tak by dostrzegać więcej rzeczy naokoło siebie, a następnie móc to nazwać w języku angielskim, a dzięki mnogości uczuć, móc to szybko zapamiętać.
  4. Unikaj nadmiernego powtarzania plików audio, ponieważ osłabia to świadomość słuchu, a tym samym utrudnia szybkie zapamiętywanie słów i całych zdań. Ucz się rozwijać świadomość słuchu w stosunku do wszystkiego, co słyszysz.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i opanuj cały kurs w czasie nawet 12 dni. Spytaj naszych konsultantów o to, jak rozwijać świadomość w tym świadomość słuchu.

Pobierz darmowe lekcje kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *