Angielski dla początkujących. Dobre zasady

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz dobrego kursu angielskiego dla początkujących? Chcesz dobrze rozpocząć naukę, jak najlepiej się nauczyć i jak najdłużej pamiętać? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Po pierwsze zapominanie, jest typowe dla metody tłumaczeniowej. Metoda ta opiera się na nauce słówek za pomocą tłumaczenia np. home=dom i na szeregu powtórek, które mają utrwalić takie akurat połączenie.
  2. Wystrzegaj się tego typu metod nauki, gdyż nie mają one nic wspólnego z nauką języka angielskiego. Służą jedynie do nauki rozumienia tekstów i to w ograniczonym zakresie. Bardzo trudno jest rozumieć i mówić tłumacząc w myślach za pomocą metody „tłumaczeniowej”.
  3. Ucz się odczuwać angielskie słowa, zamiast uczyć się rozumieć za pomocą tłumaczenia. Na przykład, gdy widzisz słówko dog, wiesz już co oznacza, to teraz przypomnij sobie ostatniego psa, jak on wyglądał, jak się zachowywał itd., a w tym czasie patrz na słówko dog. To pozwoli Ci połączyć uczucia ze słowem i rozumieć język dzięki uczuciom, na podświadomym poziomie.
  4. Ucząc się języka, omijaj wszelkie ćwiczenia na tłumaczenie języka z polskiego na angielski. Ćwiczenia takie jedynie utrwalają nawyk tłumaczenia w myślach i nie mają nic wspólnego z prawdziwą nauką języka angielskiego. Prawdziwa nauka języka zawsze opiera się na nauce odczuwania języka, nie zaś na tłumaczeniu. Anglik rozumie język angielski dzięki uczuciom, a nie dzięki tłumaczeniu na inny język.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego dla początkujących Metodą 5S i przekonaj się na czym polega prawdziwa nauka języka za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów, jak najlepiej uczyć się języka i nie popełniać błędów, które utrudniają lub stopują naukę.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *