Angielski od zupełnych podstaw

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się języka angielskiego od zupełnych podstaw? Chcesz wiedzieć nie tylko jak się uczyć, ale jaką metodę wybrać do nauki? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. Podstawowa rzecz, która musisz pojąć, to to, że nauka na zasadzie tłumaczenia typu: dog-pies, nie ma nic wspólnego z prawdziwą nauką języka. Jest to jedynie nauka tłumaczenia języka. Anglik w taki sposób się nie uczy i Ty też nie powinieneś, jeśli zależy Ci na nauce języka.
  2. Nie poprzestawaj wyłącznie na rozumieniu słówek dzięki tłumaczeniu tj. cat=kot. Gdy rozumiesz już dane słowo, teraz czas przywołać wspomnienia dla słówka cat – przypomnij sobie, gdzie widziałeś ostatnio kota, jak on wyglądał, jak się poruszał, jaką miał sierść w dotyku, jakie dźwięki wydawał itd.
  3. Gdy czytasz teksty, najpierw w każdym zdaniu zaznacz po jednym słówko, które najlepiej znasz. Następnie zacznij czytać a dochodząc do zaznaczonego słówka, przywołaj wspomnienia, jakie masz dla niego np. door- przypomnij sobie drzwi przez które ostatnio wszedłeś, które otworzyłeś, klamkę drzwi, którą ostatnio dotknąłeś.
  4. Gdy słuchasz nagrań postaraj się przywołać wspomnienia tych rzeczy, gdy usłyszysz znane Ci słowa. Na początku będzie to wymagało świadomego wysiłku z Twojej strony, ale z czasem umysł będzie to robił bez wysiłku, podświadomie, tak samo, jak rozumiesz słowa w języku ojczystym.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się angielskiego dobrze od podstaw. Spytaj też naszych konsultantów o to, jak uczyć się z kursy jak najefektywniej.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *