Angielski nauka mówienia

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się mówić po angielsku? Chcesz dobrze nauczyć się mówić>? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które pozwolą Ci dobrze uczyć się mówić:

  1. Po pierwsze są dwa sposoby nauki mówienia: naturalny, gdy mówisz to co czujesz i sztuczny, gdy mówisz, to co w myślach sobie przetłumaczysz. Tylko pierwszy sposób pozwoli Ci nie tylko mówić w naturalny sposób, ale i szybko i trwale poznać mowę w stopniu komunikatywnym.
  2. Sposób nauki, który opiera się na tłumaczeniu w myślach, jest sposobem, którym trudno się mówi, a już w szczególności trudno dojść do stopnia komunikatywnego w mowie. Jest to sposób nauki, który przede wszystkim nadaje się do rozumienia tekstów dzięki tłumaczeniu ich w myślach.
  3. By uczyć się mówić, najlepiej zacząć od odczuwania pojedynczych słówek. Na początku same teksty, następnie nagrania. Weź słówko np. dog, gdy je przetłumaczysz następuje dopiero prawdziwy etap nauki tego słówka. Patrząc na słówko dog, przypomnij sobie ostatniego psa, którego widziałeś, jak najwięcej szczegółów: sierść, sposób poruszania się, wysokość, ogon itd. Następnie możesz odsłuchać to słówko i gdy je usłyszysz, ponownie przywołaj te wspomnienia.
  4. Pamiętaj, że nie uczysz się mówiąc, ale słuchając. Przy czym ważne jest, byś słuchał odczuwając, a nie tłumacząc w myślach. Słuchając nagrań, skupiaj się początkowo na pojedynczych, znanych Ci słówkach i przywołuj dla nich wspomnienia. To jest odczuwanie nagrań, które stopniowo pozwoli Ci coraz lepiej poznać angielski w stopniu komunikatywnym.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się mówić w naturalny sposób za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o zalety nauki mówienia za pomocą uczuć.

Pobierz darmowe lekcje kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *