Angielski mp3 – kurs i nagrania, które uczą słuchać po angielsku

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy szukasz nagrań do nauki angielskiego w mp3? Chcesz słuchać tak, by dawało Ci to szybkie efekty? Zapoznaj się z zaletami naszych nagrań, przeczytaj i pobierz nagrania na swój komputer:

  1. Nie wystarczy słuchać nagrania w mp3. Musisz jeszcze to robić w odpowiedni sposób. Zazwyczaj w myślach sobie tłumaczysz, co jest najgorszym sposobem, ponieważ sposób ten w żadnym wypadku nie uczy Cię języka, a jedynie szybko wyczerpuje.
  2. Nagrania, które pobierzesz uczą Cię język angielski odczuwać. Słuchając naszego kursu w formacie mp3 stopniowo odzwyczajasz się od tłumaczenia w myślach, a zaczynasz rozumieć dzięki uczuciom.
  3. Nasze nagrania są w formie pytań, które pozwalają Ci łatwo poczuć angielski i uczyć się myśleć w języku angielskim. Dodatkowo nagrania te nadają się do samochodu, na długi spacer lub wszędzie tam, gdzie nie możesz w 100% skupić się na nagraniu, ponieważ materiał jest tak skonstruowany, że jesteś w stanie odzyskać koncentrację przy każdym nowym pytaniu po angielsku.
  4. Nie wystarczy słuchać dużo, by się nauczyć. Musisz przejść trening słuchania zanim przejdziesz do odsłuchania zwykłych nagrań czy oglądania filmów. Nasze nagrania pozwalają Ci przejść taki trening. Nauczysz się odczuwać język i rozumieć za pomocą uczuć, a przestaniesz w myślach tłumaczyć.
  5. Pobierz 3 darmowe nagrania w formie lekcji w formacie mp3 i naucz się podstaw prawidłowego słuchania języka angielskiego. Spytaj także naszych konsultantów, jak ważne jest właściwe słuchanie nagrań w języku angielskim.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+mp3) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

16 myśli nt. „Angielski mp3 – kurs i nagrania, które uczą słuchać po angielsku

  1. Na stronie lingbit.com możecie sami tworzyć pliki mp3 do nauki języka. W tej chwili jest tu dużo plików angielsko-polskich, ale można też tworzyć w innych językach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *