Angielski komunikatywny nauka

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz opanować język angielski w stopniu komunikatywnym, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Pozwól, że wytłumaczymy Ci w kilku punktach, z czego wynika komunikacja w języku angielskim. Jak najłatwiej i najszybciej osiągnąć komunikacyjną znajomość języka angielskiego?

  1. Komunikacja w języku angielskim nie jest tyle zależna od tego ile słów znasz, ale jak dużo masz uczuć do tych słów. Nawet jeśli znasz jakieś słowo, to i tak nie jest to oczywiste, że będziesz w stanie je użyć w mowie. Od tego czy użyjesz, zależy czy masz choć jedno uczucie powiązane z tym właśnie słowem.
  2. Uczucia ze słowami wiążesz na wiele sposobów. Co więcej, używasz do tego niemal wszystkich zmysłów. Gdy łączysz uczucia ze słowami, Twój umysł następnie o wiele szybciej wyszukuje uczucie, a następnie podpowiada Ci powiązane z uczuciami słowo, które chcesz wypowiedzieć. Jest to sposób naturalny, szybki, przebiegający bez większego wysiłku.
  3. W odróżnieniu, istnieje nienaturalny sposób komunikacji w języku angielskim – za pomocą tłumaczenia w myślach. Ma on miejsce wtedy, gdy uczysz się za pomocą wyłącznie tłumaczenia, a słowa nie mają żadnych przyporządkowanych im uczuć.
  4. Jednym ze sposobów na łączenie uczuć ze słówkami, jest wspominanie. Przykładowo, gdy widzisz (bądź słyszysz) słówko: dog, przypominasz sobie wszystkie psy, jakie ostatnio widziałeś. Jak wyglądały? Gdzie je widziałeś i z kim? Jakiej maści były? Itd. Gdy tak będziesz robić, zauważysz, że stopniowo zwiększa się Twoja uwaga, skupienie na tym co Cię otacza. Przez rozwój koncentracji będziesz coraz szybciej uczył się mówić, ponieważ dostrzegając więcej, więcej uczuć przydzielisz do słówek w języku angielskim.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się jak uczyć się angielskiego w stopniu komunikatywnym. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby nauki angielskiego, które pomogą Ci opanować język w stopniu komunikatywnym.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *