Angielski jaką metodą?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się, jaką metodą uczyć się angielskiego? Chcesz wybrać najlepszą możliwą metodę? Przeczytaj te kilka ważnych uwag, które dla ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Po pierwsze istnieją dwa sposoby nauki: naturalny w oparciu o uczucia i sztuczny w oparciu o tłumaczenie. Większość wierzy, że nauka języka jest wtedy skuteczna, gdy potrafisz coś przetłumaczyć.
  2. Anglik nie tłumaczy na inny język, ale rozumie swój język za pomocą uczuć przypisanych do słów. Prawdziwa nauka języka opiera się nie na tłumaczeni u na inny język, ale na przyswajaniu uczuć dla języka angielskiego.
  3. Metody tłumaczeniowe to metody, które angażują w Twoim umyśle „tłumacza”. Nie rozumiesz tak jak Anglik, ani tak samo się nie uczysz. Korzystasz ze swojego umysłu w sposób podobny, jak robi to translator.
  4. Metody nauki w oparciu o angażowanie uczuć pozwalają Ci lepiej pamiętać, a przy tym czas na powtarzanie jest minimalny. Uczysz się nieustannie dodając coraz to nowe, oryginalne uczucia do słówek, zwrotów czy gramatyki angielskiej.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się na czym polega prawdziwa nauka języka metodą w oparciu o uczucia. Spytaj też naszych konsultantów o sposób nauki angielskiego Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *