Angielski fiszki. Nauka słówek

Nauka słówek z języka angielskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się angielskiego za pomocą fiszek? Nie wiesz, jak się do tego zabrać, by mieć jak najlepsze efekty? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które ustrzegą Cię przed błędami i pozwolą najlepiej uczyć się tym sposobem:

  1. Na ogół fiszki wykonujesz w taki sposób, że z jednej kartki zapisujesz słówko po angielsku np.: shoes, a z drugiej tłumaczenie – buty. Wtedy tłumaczysz sobie w dwie strony: od strony angielskiej tłumaczysz na polski i od strony polskiej tłumaczysz na język angielski.
  2. Niestety taki sposób to nie jest nauka języka, a jedynie nauka tłumaczenia języka. To jest zupełnie co innego. Anglik nie tłumaczy na żaden inny język, Anglik rozumie słowa za pomocą uczuć.
  3. Po pierwsze zmień w tym sposobie dwie rzeczy, by uczyć się języka. Gdy widzisz słówko na przykład shoes, to gdy wiesz już co ono oznacza, przypomnij sobie ostatnio widziane buty, kto je nosił, jaki miały rozmiar, kolor itd. Odkładaj te kartki ze słówkami, gdy uczucia nasuwają Cię przed tłumaczeniem, zanim w głowie pojawi się tłumaczenie.
  4. Druga rzecz, której nie powinieneś robić, to przekładać kartki od strony polskiej i próbować słówka tłumaczyć na języka angielski. Ten sposób bardzo utrudnia Ci naukę języka za pomocą uczuć, ponieważ nieustannie forsujesz metodę tłumaczeniową, która jest nienaturalna i nie ma nic wspólnego z nauką języka, który wyraża zawsze uczucia, a nie tłumaczenie.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się na czym polega prawdziwa nauka języka za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o szczegóły nauki słówek za pomocą fiszek.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *