Angielski dla zapracowanych, zbyt zabieganych i mam

Kiedy masz wiele na głowie: pracę, różnego rodzaju obowiązki lub dziecko, bardzo trudno jest uczyć się języka w tradycyjny sposób.

Problem pojawia się wtedy, gdy chcesz znaleźć czas, ale także może wynikać z faktu, że Twój umysł już jest zakodowany w pewien sposób, który uniemożliwia Ci przyjmowanie wiedzy w określony sposób, w określonej pozycji.

O jakiej pozycji mowa?

Przede wszystkim mamy na myśli pozycję siedzącą, która często kojarzona jest przez umysł z odpoczynkiem i bardzo trudno przestawić umysł na aktywność, gdy siedzisz. A niestety większość kursów angielskiego wymaga od uczącego tej właśnie pozycji.

Jak rozwiązać problem braku czasu i przyzwyczaić umysł do innej aktywności?

Tworząc nasze kursy do nauki angielskiego, myśleliśmy o tym, że nie masz czasu na naukę, a na pewno pełnych godzin. Uważaliśmy, że jako osoba zapracowana, trudno będzie Ci nawet znaleźć kwadrans dziennie. Podobnie jest, gdy jesteś mamą. Kiedy siadasz, gdy dziecko śpi, tak naprawdę chcesz odpocząć umysłowo i fizycznie, a nie zmuszać swój umysł do jeszcze większej aktywności.

I to właśnie dlatego opracowaliśmy kursy tak, by można było uczyć się wykorzystując dosłownie wolne sekundy. Wystarczy, że masz kilka sekund by przeczytać jedno zdanie, zrozumieć je i odejść od niego, ale pomyśleć przez kilka sekund nad pytaniem. To wystarczy by robić postępy z dnia na dzień! A wszystko to w pozycji stojącej! Co więcej, nasze nagrania przygotowaliśmy w taki sposób, że nawet, gdy jesteś zajęty/a domowymi obowiązkami, jesteś w stanie utrzymać wysoką koncentrację na nagraniu i podzielić swoją uwagę na to co robisz i na to czego słuchasz!

Teraz nie ma znaczenia to, jak bardzo jesteś zapracowany, zabiegany, czy ile czasu poświęcasz dziecku, jako mama. Możesz uczyć się efektywniej wykorzystując dosłownie wolne chwile i największą aktywność umysłową, gdy pozostajesz w pozycji stojącej!

Ucz się angielskiego korzystając z każdej wolnej chwili z naszych kursów lub korzystaj z bezpłatnych sposobów nauki, które tutaj udostępniamy. Kurs angielskiego dla zaawansowanych

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *