Angielski dla zaawansowanych. Dobre zasady

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz dobrego kursu angielskiego dla zaawansowanych? Chcesz robić postępy w nauce, a od jakiegoś czasu o postępy coraz trudniej? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. Ucząc się języka angielskiego, prędzej czy później możesz zauważyć, że przestajesz robić postępy. Wciąż się uczysz, ale nie widzisz już efektów w postaci lepszej znajomości angielskiego.
  2. Za efekty lub raczej ich brak ponosi w głównej mierze metoda nauki, która zazwyczaj polega na tłumaczeniu słówek w myślach, by zrozumieć teksty, a także by mówić. Anglik nie uczy się języka tłumacząc na inny język, ale rozumie dzięki łączeniu uczuć ze słówkami.
  3. Lepszą znajomość angielskiego uzyskasz ucząc się rozumieć słowa za pomocą uczuć, a nie tłumaczenia. Możesz tego dokonać na różne sposoby, zarówno, gdy czytasz, jak i słuchasz. Jednym ze sposobów na odczuwanie tekstu, jest czytanie ze wspominaniem. Teksty czytasz tak, jakbyś oglądał filmy używając wszystkich zmysłów. Na przykład, gdy widzisz słowa: the red car, to przypominasz sobie, gdzie ostatnio widziałeś czerwony samochód.
  4. Do lepszej znajomości języka angielskiego przyda się także lepsza świadomość. Świadomość możesz poszerzać niezależnie od nauki języka. Na przykład, gdy każdego dnia wyjdziesz na spacer i będziesz liczyć wszystkie kolory, to rzeczy, które zauważysz będziesz następnie mógł połączyć z nowymi słówkami z języka angielskiego. To pozwoli Ci uczyć się języka zdecydowanie szybciej.
  5. Pobierz darmowy fragment kursu angielskiego Metodą 5S i ucz się języka na wyższym poziomie za pomocą uczuć i rozwoju świadomości. Spytaj też naszych konsultantów o sposoby nauki angielskiego z kursu.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *