Od czego zacząć naukę języka angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz zacząć naukę języka angielskiego, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a będziesz wiedział, jak zacząć:

  1. Zacznijmy od tego, że nauka języka nie polega na tłumaczeniu w myślach i na zapamiętywaniu słówek za pomocą tłumaczenia. To może i pozwala Ci rozumieć język, ale nie jest nauką języka.
  2. Nauka języka polega na łączeniu uczuć ze słówkami, gramatyką, zwrotami. Następnie Twój umysł już na podświadomym poziomie rozumie znaczenie angielskich słów. Nie musisz w myślach tłumaczyć, ponieważ mając uczucia dla słów, rozumieniem zajmuje się Twój umysł, robi to automatycznie, tak samo, gdy korzystasz z języka ojczystego.
  3. Zacznij od prostych tekstów. Znajdź tłumaczenie słówek w tekście, ale na tym nie poprzestawaj. Każde słówko opanuj za pomocą uczuć np. gdy widzisz słówko dog, wiesz, ze to pies, to przypomnij sobie ostatniego psa, jak wyglądał, gdy patrzysz na słówko dog.
  4. Następnie czytaj tekst starając się nie tłumaczyć w myślach, ale przywoływać uczucia w myślach np. obrazy, wrażenia zmysłowe. Jeśli to już przerobisz, to rób identycznie z nagraniami audio – słuchaj starając się przywoływać wspomnienia dla słówek, które już odczuwasz.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zacznij naukę angielskiego dobrze od samego początku. Spytaj się naszych konsultantów o to jak uczyć się z kursu.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz