Nowe słowa i wyrażenia w języku angielskim

wyrażenia i słowa angielskie

Jak powstają nowe słowa i wyrażenia w języku angielskim?

Stworzyłem nowe wyrażenie w języku angielskim. Szukam pasującej dla niego rzeczy.

Oto wynalazłem nowe wyrażenie, które wymawia się tak samo jak i  pisze czyli: abluzebyst.

Teraz jedynie co pozostało to znaleźć dla niego odpowiednią rzecz, która będzie do tego wyrażenia pasowała.

Cóż za bzdury – pomyślisz? Przecież najpierw tworzymy pewne przedmioty ewentualnie czynności i dopiero nadajmy im właściwe wyrażenie. Oczywiście masz rację. Teraz wyobraź sobie, że kiedy uczysz się języka obcego np. angielskiego i do wyrażenia w języku obcym starasz się nadać jakieś przedmioty to robisz coś bardzo, bardzo podobnego. Pytanie: czy można uczyć się inaczej języka angielskiego lub dowolnego innego języka?

Można! Pod jednym wszakże warunkiem… Zanim przypiszesz do danego wyrażenia w języku angielskim (lub innym języku) konkretne znaczenie, najpierw stworzysz konkretne uczucie np. obraz, dźwięk i do temu nadasz nazwę po angielsku, arabsku, chińsku czy jakimkolwiek innym języku, którego pragniesz się nauczyć.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz