Jak zrozumieć angielski?

 

 

 

 

 

 

Chcesz lepiej rozumieć angielski? Chcesz wiedzieć na czym polega nauka, która pozwala Ci rozumieć angielski ze słuchu? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które pozwolą Ci to lepiej zrozumieć:

  1. Po pierwsze są dwa sposoby rozumienia angielskiego: sztuczny i naturalny. Sztuczny sposób polega na tym, że słowa rozumiesz dzięki tłumaczeniu, a naturalny sposób polega na tym, że słowa rozumiesz dzięki uczuciom.
  2. Sposób sztuczny tzn. gdy tłumaczysz sobie tekst w myślach, może nadawać się do rozumienia tekstów, ale trudny jest do rozumienia języka na żywo. Trudny choćby dlatego, że jest wolny i wyczerpujący.
  3. By z łatwością rozumieć angielski ze słuchu, musisz inaczej się uczyć języka, nie tylko tłumaczyć, ale do słów dodawać uczucia, które następnie pozwolą Ci rozumieć język bez tłumaczenia w myślach, natychmiast i na podświadomym poziomie.
  4. Podświadome rozumienie języka angielskiego przebiega w sposób dla Ciebie nieświadomy, zwyczajnie rozumiesz, choć nie tłumaczysz w myślach. Jest to jednak tylko wtedy możliwe, gdy uczysz się rozumieć język tak jak Anglik, za pomocą uczuć.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak przyjemna może być nauka rozumienia języka angielskiego na podświadomym poziomie. Spytaj też naszych konsultantów o sposób nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz