Jak zrozumieć angielski ze słuchu?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz rozumieć angielski ze słuchu, ale nie wiesz z czego to wynika? Rozumiesz teksty, ale masz problem z rozumieniem języka mówionego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. Rozumienie angielskiego ze słuchu opiera się na zupełnie innych zasadach, niż rozumienie tekstów. Do rozumienia tekstów zazwyczaj używasz tłumaczenia w myślach, jednak ten sposób do rozumienia ze słuchu nie sprawdza się, choćby dlatego, że połowę czasu przeznaczasz na tłumaczenie.
  2. Gdy musisz się zajmować tłumaczeniem w myślach angielskiego ze słuchu, to bardzo często gubisz się, ponieważ nie nadążasz tłumaczyć. Dodatkowo słowa niezrozumiałe angażują Twoją uwagę, ponieważ uczyłeś się w oparciu o wyszukiwanie słów niezrozumiałych i tłumaczenie ich.
  3. Istnieje inny sposób nauki, który pozwala rozumieć angielski ze słuchu szybko i bez tłumaczenia. Sposób ten polega na nauce za pomocą uczuć, a nie tłumaczenia. Wtedy mając uczucia dla słów milk – smak mleka, rozumiesz dzięki uczuciom, szybko i podświadomie.
  4. Gdy do słów nie masz uczuć, to je pomijasz. To pozwala Ci skupiać się tylko na tych słowach, które rozumiesz, dla których masz uczucia. Słowa niezrozumiałe nie wytrącają Twojego skupienia na rozumieniu.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się rozumieć angielski ze słuchu za pomocą uczuć – tak jak robi to Anglik. Spytaj też naszych konsultantów o sposób nauki Metodą 5S.

 

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz