Jak zacząć uczyć się angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz zacząć uczyć się angielskiego, ale nie wiesz od czego i jak zacząć? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a będziesz wiedział jak zacząć:

  1. Po pierwsze nauka języka nie opiera się na tłumaczeniu, ale na odczuwaniu języka. Nauka nie rozpoczyna się w momencie, gdy rozumiesz słówko, ale gdy zaczynasz je odczuwać.
  2. By zacząć odczuwać słowo, gdy już je rozumiesz, zacznij wspominać. Na przykład, gdy wiesz, że home to dom, to teraz czas byś wspomniał ostatni dom, który widziałeś, jak wyglądał, ile miał okien, pięter, drzwi itd. – cały czas patrząc się na słówko home.
  3. Podobnie rób, gdy czytasz: na początku świadomie przywołuj wspomnienia widząc słówko, a stopniowo Twój umysł zacznie rozumieć słowa dzięki uczuciom, ale już na podświadomym poziomie.
  4. Bardzo podobnie ucz się odczuwać angielski z nagrań audio. Jeśli masz tekst, to najpierw w każdym zdaniu zaznacz jedno słowo, które najlepiej rozumiesz, a następnie czytając przywołaj wspomnienia widząc te zaznaczone słowa. Następnie podczas nagrania, gdy usłyszysz znane Ci słowa, przywołuj wspomnienia, które wcześniej już przywołałeś, gdy czytałeś tekst.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak dobrze jest zacząć odczuwać język angielski od samego początku. Ucz się tak , jak robi to Anglik. Spytaj też o zalety nauki metodą 5S naszych konsultantów.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz