Jak zacząć myśleć po angielsku?

 

 

 

 

 

 

 

Czy zastanawiasz się, jak uczyć się myśleć po angielsku? Z czego wynika myślenie w tym języku, jak w ogóle zacząć?

Przeczytaj te kilka wskazówek, które pozwolą Ci to zrozumieć i wybrać odpowiednią metodę, która pozwoli Ci zacząć myśleć po angielsku:

  1. Myśleć w języku angielskim zaczniesz dopiero wtedy, gdy do słówek będziesz dodawał uczucia, na początku świadomie, później Twój umysł przestawi się na podświadome używanie (myślenie) języka angielskiego.
  2. Na przykład, gdy czytasz słówko: towel wspomnij ostatni ręcznik, jak on wyglądał, gdzie leżał, czy był suchy czy mokry, czysty czy brudny, nowy czy używany. Postępując w ten sposób, stopniowo Twój umysł zacznie myśleć po angielsku.
  3. Jeśli uczysz się wyłącznie za pomocą tłumaczenia, bez uczuć tj. gdy towel = ręcznik, Twój umysł nie będzie uczył się myśleć po angielsku, a jedynie będziesz tłumaczył w myślach.
  4. Gdy uczysz się odczuwać słowa, nie tylko uczysz umysł myśleć po angielsku, ale także zapamiętujesz lepiej, a Twój umysł rozwija się (widzisz coraz więcej) i pozwala Ci opanować coraz więcej…
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego metodą 5S i zobacz, jak to jest uczyć się odczuwać język angielski i myśleć w języku angielskim. Spytaj się też naszych konsultantów o inne, skuteczne sposoby nauki myślenia w języku angielskim.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz