Jak uczyć się myśleć po angielsku?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz zacząć myśleć po angielsku? Nie wiesz, co zrobić, gdy ktoś Ci mówi „myśl po angielsku”? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a dowiesz się z czego wynika myślenie w języku angielskim:

  1. Myślenie w języku angielskim jest etapem w dużej części podświadomym, a to oznacza, że nie można tego w jakichś sposób wymusić na sobie.
  2. By nauczyć się myśleć musisz mieć do słów, które będziesz wypowiadać w myślach uczucia. To uczucia pozwalają Ci „myśleć po angielsku”. Gdy słowa rozumiesz jedynie dzięki tłumaczeniu, to nigdy nie pojawi się „myślenie” w danym języku.
  3. Na początku uczysz się odczuwać język w sposób świadomy dodając uczucia do słów. Stopniowo jednak, znajomość języka będzie przechodzić na podświadomy poziom, a  tym samym pojawi się także „myślenie po angielsku”.
  4. By zacząć myśleć po angielsku, nie możesz poprzestawać na tłumaczeniu, ale gdy już wiesz, co dane słowo oznacza, teraz czas dodać do niego uczucia. Na przykład, gdy wiesz, że cat to kot, to teraz czas wspomnieć ostatniego kota, którego widziałeś, a w tym czasie patrz się na słówko cat.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak można zacząć myśleć po angielsku ucząc się odczuwać język angielski. Spytaj też naszych konsultantów o sposób nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz