Jak uczyć się angielskiego z kursu Metodą 5S?

 

 

 

 

 

 

Oto jak uczyć się angielskiego z kursów Metodą 5S

Po pierwsze:

Zdania z języka polskiego służą nam do wzbudzenia w sobie myśli, a nie służą wyłącznie do zrozumienia zdań w języku angielskim.

Przykładowo:

Pomyśl o tym, o której wstałeś dzisiaj rano. Teraz tę myśl przenieś na zdanie w języku angielskim.

Pomyśl o tym, którego sąsiada ostatnio widziałeś. Teraz tę myśl przenieś na zdanie w języku angielskim.

Pomyśl o tym, w co byłeś ubrany wczoraj. Teraz tę myśl przenieś na zdanie w języku angielskim.

Bardzo podobnie robimy z kursem angielskiego. Zdania w języku polskim są po to, by wzbudzić w sobie myśl, którą przenosimy na zdanie w języku angielskim i skanując tekst, myślimy o tym.

Zdań w języku angielskim już nie tłumaczymy, tak samo, jak nie tłumaczysz zdań z języka polskiego,  ponieważ zamiast tłumaczyć, myślisz o tym, co zawiera zdanie, by je zrozumieć.

Bardzo podobnie robimy z nagraniami lektorskimi. Gdy słyszymy  pytanie po angielsku, myślimy o nim. Dzięki temu nauka będzie coraz przyjemniejsza, ponieważ język angielski zaczniesz coraz lepiej czuć, coraz głębiej, coraz szybciej rozumieć i coraz płynniej mówić.

Pamiętaj, że na każdym etapie nauki, gdy cokolwiek jest dla Ciebie niezrozumiałe, możesz poprosić naszych konsultantów o pomoc w zrozumieniu zasad nauki za pomocą uczuć, nawet gdy tylko korzystasz z darmowych sposobów.

 

 

 

 

 

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz