Ile słów zna przeciętny Anglik?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się ile słów zna przeciętny Anglik? Chcesz wiedzieć ile musisz znać słów, by porozumiewać się, tak jak Anglik? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz o co chodzi:

  1. Po pierwsze Anglik zupełnie inaczej uczy się rozumieć słówka, jak zapewne Ty to robisz. Dlatego też porównywanie swojej znajomości słówek z tym ile zna Anglik nie ma większego sensu.
  2. Jeśli chcesz poznać więcej słówek, musisz inaczej uczyć się języka. Wtedy będziesz w stanie porównać siebie do Anglika, inaczej będzie to jak mierzenie odległości w kilometrach i milach morskich.
  3. Anglik zna około 15 tysięcy słówek, które rozumie za pomocą uczuć. Ty uczysz się słówek w większości za pomocą tłumaczenia. W żaden sposób nie można tego porównywać, jeśli chcesz porównać się do tego ile zna słówek Anglik, musisz wziąć pod uwagę to, jakim sposobem on opanował te słówka, a nie tylko ile ich zna.
  4. Zacznij uczyć się słówka w taki sposób: dog – przywołaj obraz ostatnio widzianego psa, jego szczekanie, sposób poruszania się, itd. Ucząc się w taki sposób słówek, zbliżysz się do sposoby w jaki Anglik uczy się języka. Wtedy dopiero będziesz w stanie porównać ilość słówek, którą znasz do ilości słówek, którą zna Anglik.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5s i ucz się słówek, tak jak uczy się Anglik. Spytaj też naszych konsultantów o to, jak uczyć się z kursu.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz